Foorumi reeglid

Аватара пользователя
CTAC
Член клуба "Angler"
Сообщения: 4114
Зарегистрирован: 21 июн 2006, 12:11
Откуда: Tallinn, Narva, Ahtme
Благодарил (а): 30 раз
Поблагодарили: 83 раза
Контактная информация:

Foorumi reeglid

Непрочитанное сообщение CTAC » 04 ноя 2011, 13:19

Kalastusklubi Angler - Üldreeglid

Hakates kommuuni phpBB.ee kasutajaks (edaspidi "me", "meie", "meid", "phpBB.ee", "http://www.angler.ee/"), nõustud sa järgnevate tingimustega. Kui sa järgnevate tingimustega ei nõustu, vajuta nupule "Ma ei nõustu nende tingimustega" või sulge see aken. Me jätame endale õiguse neid tingimusi vajadusel muuta. Kuigi me üritame sind tehtavatest muudatustest koheselt teavitada, jääb siiski sinu kohuseks end kursis hoida phpBB.ee kommuunis osalemise tingimustega.

Meie foorumid on ehitatud phpBB platvormile (edaspidi "see", "selle", "phpBB tarkvara", "www.phpbb.com", "phpBB Grupp"), mis on antud vabaks kasutamiseks "General Public License" litsensi alusel (edaspidi "GPL") ja on allalaaditav siit: www.phpbb.com. phpBB tarkvara on vaid vahend internetis arutelude pidamiseks, phpBB Grupp ei ole kuidagiviisi vastutav selle eest, mida me võime ja ei või teha. Rohkem informatsiooni phpBB kohta leiad www.phpbb.com kodulehelt.

Sa nõustud mitte postitama ühtegi solvavat, roppu, labast, laimavat, vihaõhutavat, ähvardavat, seksuaalse suunitlusega postitust või mõnda muud materjali, mis võib rikkuda ükskõik millist käibelolevat seadust. Selle tegemine võib põhjustada sinu kohese ning eluaegse keelu siia veebilehele sisenemast (ja sinu teenusepakkujaga võetakse ühendust). Kõikide postituste IP aadressid salvestatakse abistamaks nende tingimuste täitmist. Sa nõustud, et meie veebihalduril, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda ükskõik milline teade igal ajal, millal iganes neile sobib. Kasutajana nõustud sa, et kõiki sinu poolt sisestatud andmeid hoitakse meie andmebaasis. Kuna seda teavet ei avalikustata kolmandatele osapooltele ilma sinu nõusolekuta, välja arvatud siis, kui seda nõuab Eesti Vabariigi seadus, ei kanna veebihaldur, administraatorid ega moderaatorid vastutust ühegi häkkimiskatse eest, mis võivad andmeid ohustada.

Вернуться в «Kalapüügiriistad, võistlused, küsimused/ettepanekud»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость