Rakvere Koger 2012, 09. juunil

Аватара пользователя
Rakvere
Сообщения: 87
Зарегистрирован: 18 июл 2010, 19:21
Контактная информация:

Rakvere Koger 2012, 09. juunil

Непрочитанное сообщение Rakvere » 20 май 2012, 15:08

Rakvere Koger 2012
Laupäeval, 09. juuni, kell 10.00-14.00
Traditsiooniline VII kalapüügivõistlus linnastaadioni juures Silla tn. Tiigil.
Asukoht: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... pha=80#tc3
Aastasadu on inimesed (peamiselt mehed) kala püüdnud eelkõige oma toidulaua kindlustamiseks.
Tänapäeval, kui toidulaud mitmekesisem ja rikkalikum, on kunagine argine tegevus muutunud vaheldust pakkuvaks meelelahutuseks kõikidele inimestele. Kaasneb ju kalapüügiga eriline põnevus – vaja on kätte saada just see SUUR kala! Sellele lisandub võimalus perega, tuttavatega betoonseinte vahelt välja pugeda, nautida ilusat loodust või võtta lihtsalt aeg maha.

Mis siis ikka - Rakvere Spordikeskus korraldab taas neil linna päevadel ühe toreda kalapüügivõistluse ja seda ikka täiesti Rakvere linna keskel, spordikeskuse staadioni kõrval asuval Silla tänava tiigil.
Kutsutud on taas kõik noored ja eakad, üksikud ja pereinimesed ning kõigi kaaslasena on oodatud hea tuju.

Tund varem kohale
VII Rakvere Koger kestab sellel aastal neli tundi!

Võistlus on tasuta ning see kestab 10.00-st kuni 14.00-ni. Palume tulla kohale registreerimiseks vähemalt tund aega varem. Püügikoha sissesöötmine on lubatud. Vahepeal on tiiki puhastatud, kuid kalad jäid kõik alles, madala veeseisu ajal oli näha ka palju särgi, kes on samuti kaalus kosunud. Lisaks lasime tiiki juurde karpkalu, ahvenaid, kokri ning linaskeid, mis üritusele veelgi vürtsi juurde annab.

Kalapüük toimub tavalise käsiõngega. Võitjaks osutub see, kelle kalade kogus ja kaal annavad kõige rohkem punkte. Näiteks 3000-ne grammine karpkala annab 300 + 1 = 301 punkti (iga 10 grammi annab ühe punkti). Auhinnalaud on rikkalik. Uued auhindadeks mõeldud õngeridvad ootavad omanikke nii meeste, naiste kui ka noorte klassis, ka suurima kala püüdja läheb meenega koju. Lisaks veel loosiauhinnad!

Kalapüüdjate jaoks on meil tagavaraks jõhve, konkse ja muid tarvikuid – kasvõi juhuks, kui peaks midagi katki minema. Tähtis on kaasa võtta vähemalt õngelatt ja hea tuju. Püügitehnikat ja teadmisi saab soetada lähedal asuvast kalatarvete poest "Anome".

Kohtume siis kalavetel!

Allan Jaakus, telefon ja info 3278203

Pilte sellest üritusest leiab siit: http://www.kalale.ee/sisu/NywwLDMsUmFrdmVyZSwx/

Вернуться в «Kalapüügiriistad, võistlused, küsimused/ettepanekud»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость